Monitoring relay 17.5mm wide, Single phase over or under current 10 to 200 A AC /DC, 1 x SPDT, 100-240 VAC
| Functions | Current |
| Installation type | DIN rail |
| Terminal type | Push-in |
| Size | 17.5 mm |
| Setting range | 10 to 100 A AC, 20 to 200 A AC |
| Supply voltage AC | 100-240 V |
| Output type | Relay |
| Contact description | SPDT |
| Body color | Black |
| External current transformer |